Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Tableigallery has a deprecated constructor in /home/salla74/public_html/tirona-tv.net/administrator/components/com_igallery/tables/igallery.php on line 6

Arkiva TF06

Arkiva e fotove të Tirona Fanatics që nga paraqitjet dhe aktivitetet e para në Sezonin 2005-2006 dhe deri në Sezonin 2011-2012 është duke u ri-organizuar dhe do të hidhet së shpejti në këtë rubrikë.

ALBUMET MË TË FUNDIT